• Nie trać czasu na PIT

  • Profesjonalna obsługa

  • Czuj się bezpiecznie

  • Wykonaj właściwy ruch

  • Wylicz zgodnie z ustawą

Wiedza prosto od Ani i Artura

wskazówki, testy, tutoriale, opinie i komentarze o tematyce podatkowej

 

Pamiętaj zanim przystąpisz do samodzielnego obliczenia PIT, upewnij się, że dysponujesz odpowiednią wiedzą i posiadasz wszystkie informacje potrzebne do uzupełnienia zeznania podatkowego.

Istnieje wiele możliwości rozliczania PIT-ów. O ile jeszcze do niedawna najbardziej popularną formą było oddanie informacji o naszych rocznych przychodach w ręce doświadczonej księgowej, dziś coraz rzadziej korzysta się w tej formy rozliczenia. Nie wszyscy chcemy dzielić się danymi dotyczącymi naszych zarobków, po drugie w dobie internetu nastąpił czas takich udogodnień, że bez trudu nawet największy laik poradzi sobie z samodzielnym rozliczeniem PIT-a.

Darmowy program pit 2015 online

Dobrym rozwiązaniem wydaje się być wypełnienie PIT-a online, bez konieczności pobierania jakichkolwiek programów na komputer. Deklaracja online wykaże nam ewentualne błędy i poprowadzi według wskazówek krok po kroku, by deklarację wypełnić właściwie.

- akceptując regulamin po wejściu na stronę PIT on-line masz możliwość korzystania z licznych wskazówek i podpowiedzi, które poprowadzą Cię przez cały proces obliczeń

Aktywne Formularze PIT 2014-2015

Kolejna opcja to aktywne formularze – te chociaż są skierowane do nieco bardziej zaawansowanych podatników, pozwolą w łatwy sposób rozliczyć się każdemu, kto posiada komputer i łącze internetowe. Rozliczenie PIT-a następuje w tym przypadku za pomocą wypełnienia formularza w pliku PDF.

- aktywne formularze, które możesz pobrać z tej strony informują, jeśli nieprawidłowo uzupełniłeś pole, lub pominąłeś jego uzupełnienie.

 Program pit 2014-2015 do pobrania

Najprostszym rozwiązaniem jest PIT program. To program, który bez trudu można pobrać na komputer i bez konieczności stałego łącza internetowego wypełnić roczną deklarację. Pomocny kreator wyjaśni konieczne postępowanie, by szybko i bezbłędnie wypełnić zeznanie.

- najprostszym rozwiązaniem dla początkującego podatnika jest wybór darmowego program pit 2014. Korzystasz tu z Kreatora PIT krok po kroku, który przeprowadzi Cię przez cały proces rozliczania PITów 2014.

 

 

 

Kim jesteśmy

Cześć, witają Was Ania i Artur. Pragniemy wprowadzić was w arkany rozliczeń rocznych. Testujemy programy do PIT i umieszczamy na naszym blogu wskazówki jak rozliczyć się przez internet. Stopniowo będziemy dodawać nowe artykuły. Zapraszamy do lektury!

PIT program pobierz:

W tej chwili

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki techniczne

System operacyjny:
Linux s
PHP:
5.6.38
MySQLi
10.1.24-MariaDB-cll-lve
Czas na serwerze:
23:13
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
1
Artykułów:
10
Zakładek:
5
Odsłon artykułów:
79831

Polecamy również:

Dobry program do PITów

PIT dobry 2015-2016-2017

Stary dobry PIT